网站标志
商品搜索
点评详情
点评详情
发布于:2019-8-25 10:02:19  访问:896 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Dół Gnilny Z Betonu Innymi Słowy Z Plastiku?
Do wyboru są gotowe szamba z betonu innymi słowy tworzywa sztucznego. Jedne także drugie mają zalety, pomimo tego również dodatkowo wady. Na które w takim razie się podjąć decyzję?
Szambo z betonu
Wykonuje się je zazwyczaj spośród prefabrykowanych elementów betonowych także żelbetowych. Produkowane są zbiorniki jednoczęściowe (jednokomorowe) - przykryte płytą żelbetową oraz dwuczęściowe - składające się spośród dwóch połączonych skorup (dostępne są podobnie modele wielokomorowe). Zbiorniki są zaizolowane, co zapewnia im szczelność. Wyposażone są w płyty włazowe (okrągłe, kwadratowe lub prostokątne) wykonane spośród żelbetonu dodatkowo PCW także wejście inspekcyjny, lokaj aż do wyciągania odpady (z przykrywką blaszany ocynkowanej).
Wadą tego typu zbiorników jest duży jarzmo. Waga zbiornika o pojemności 8 m^3 (pojemność wystarczająca dla czteroosobowej rodziny) wynosi prawie 4 tony, do tego trzeba doliczyć pokrywę o ciężarze ok. 2 odcień. W ten sposób spory ciężar zbiornika betonowego być może motać jego transport i składanie. Producenci szamb betonowych z reguły zapewniają usługi transportowe oraz składanie, dysponując specjalistycznym sprzętem.
Poprzednio wszak zbiornik zostanie dostarczony wobec zalecany adres, trzeba przygotować transzeja o szerokości dodatkowo długości większej o 30 cm od wymiarów zamówionego zbiornika. Wypada także zapewnić dojście aż do wykopu samochodu ciężarowego także zapewnić rozładunek zbiornika tyłem (częściej) to znaczy z boku. Zbiornik montowany jest za sprawą urządzeń hydraulicznych, znajdujących się na samochodzie ciężarowym. Po posadowieniu zbiornika zasadniczego monter układa warstwę spoiny cementowej, na której łączona jest wierzch zbiornika. Miejsce łączenia szamb dwuczęściowych jest następny szyfrowanie warstwą zaprawy wodoszczelnej.
Szambo z betonu jest niezbicie solidniejsze od szamb plastikowych. Jeżeli nad zbiornikiem planujemy np. miejsce parkingowe na rzecz samochodu, oznacza to droga dojazdowa do garażu wskazane jest wybrać tak taki maniera zbiornika. Kloaka z betonu będzie podobnie lepszym wyborem, jak mamy zdrowszy zrównoważony wód gruntowych - taki zbiornik, ze względu na swój ciężar, pewniej osadzi się w gruncie. O ile w najbliższej przyszłości planowana jest kanalizacja, owo podobnie będzie lepszy preferencja - zaletą zbiornik na deszczówkęów betonowych jest bowiem niższa cena, a więc nie warto w tym przypadku przepłacać.
Kloaka tworzywowe
Wykonuje się je przeważnie spośród polietylenu o wysokiej gęstości także żywicy poliestrowej (wzmocnionej włóknem szklanym). Są trwałe oraz odporne na korozję chemiczną. Są lekkie - to ich szczególna zaleta - ważą już od 60-70 kg. Przykładowo: pojemnik o pojemności 8 m^3 waży 190 kg, a o pojemności 10 m^3 - 230 kg. Łatwo go w takim razie przesyłać oraz składać (jest dozwolone owo w zasadzie poczynić we własnym zakresie), do posadowienia zbiornika nie jest żądany żuraw. Przypadkiem się tak zdarzyć, że ściek przestaje nam znajdować się potrzebne, bowiem wykonano przyłącze kanalizacyjne. Zbiornik taki jest dozwolone wciąż spożytkować aż do zbierania deszczówki (po uprzednim oczyszczeniu) innymi słowy komuś go odsprzedać - nadaje się do ponownego wykorzystania na szambo lub osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków.
Wadą zbiorników plastikowych jest natomiast mała uporczywość na duże zadłużenia. Nie zaleca się miejsca ponad nimi wyznaczać na parking dla samochodów.
W gruntach o wysokim poziomie wód dodatkowo gruntach gliniastych (w których przypuszczalnie się gromadzić woda) pojemnik koniecznie trzeba plombować nim wyporem. W tym celu należy go obetonować innymi słowy przymocować aż do płyty żelbetowej.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
自定内容

 

脚注信息
Copyright (C) 2009-2010 All Rights Reserved. 深圳市月满花香服装有限公司 版权所有   粤ICP备15076389
服务时间:周一至周日 08:30 — 20:00  24小时服务热线:40006-11858 // 13322939261
联系地址: 深圳市龙岗区布吉镇国展苑华庭居31F  邮政编码:518100  
脚注栏目
| 1|